Vestuvių šventės vedimas

VEDĖJAI, DAINININKĖS, SAKSOFONISTAS, DJ VESTUVĖMS

Patarėjas, pranešėjas, koordinatorius, linksmintojas ar net guodėjas – geras vestuvių vedėjas gali tapti savotišku vestuvių „stuburu“, kuris, niekam nepastebint, viską pasuka tinkama linkme. Tie, kurie jau atšventė savo didžiąją šventę, puikiai žino – vedėjas ne tik atsakys į svarbiausius klausimus, bet ir padės juos sugalvoti: tai žmogus, kuris vestuvėse dalyvauja nuolatos, todėl gali numatyti visas netikėčiausias situacijas ir padėti joms pasiruošti. Kas toliau? Smagioji dalis, dėl kurios daugelis ir ieško vestuvių vedimo paslaugos. Kaip pralaužti ledus ir apšildyti svečius? Kaip ilgą laiką išlaikyti gerą nuotaiką ir svečių susidomėjimą? Kas sukelia nuoširdų juoką, o kas išspaudžia laimės ašarą? – kiekvienas vedėjas žino pagrindines vedimo paslaptis, o geras vedėjas dar turi ir savo asmeninių „arkliukų“.

Kaip jau turbūt supratote, „Nuotaikos kalvių“ arkliukas – gera nuotaika! Kaip mes tai padarome? Visų pirma, iš minios teikiančios vestuvių vedimo paslaugas išsiskiriame tuo, kad visi esame patyrę šou pasaulio atstovai: štai mūsų vestuvių vedėjas Donatas Šimkus ant scenos lipa jau daugiau nei 12 metų ! Tokia ilgametė patirtis leido Donatui sukurti daugybės komplimentų sulaukiantį vedimo stilių, kurio raktiniai žodžiai yra asmeninis dėmesys ir pagarba žmogui. „Aurą, kurią su komanda stengiamės sukurti, apibūdinčiau kaip geros nuotaikos ir šilumos kokteilį. Gerą nuotaiką garantuojame žaismingu, pokštų kupinu vedimu, o šilumą – betarpišku, nuoširdžiu bendravimu bei nuostabia muzika, kurią atlieka mūsų profesionalios vokalistės Agnė, Augustė ir Kristina, saksofonistas Matas bei DJ Evinas. “, – pasakoja Donatas.

Dar viena daug komplimentų sulaukiančių „Nuotaikos kalvių“ programos dalių – šventinis repas apie kiekvieną vestuvių dalyvį. Dėmesio: tai ne tik muzikinis susipažinimas – tai ir visa jūsų šventės istorija, tai pat proga išreikšti padėką ar susižavėjimą. Be abejo, tai tik viena iš daugelio programos idėjų! Sužadėtinius visada raginame atvykti į neformalų susitikimą, kurio metu susipažįstame ir pradedame galvoti, kaip gyvendinti Jūsų svajonių šventę. Kitas žingsnelis – scenarijaus kūrimas. Visada kviečiame dalyvauti kūrybiniame procese, pavyzdžiui, apibūdinti svečius, kad galėtume šią informaciją panaudoti jau minėtame šventiniame repe. Na, o jau atėjus šventinei dienai, stengiamės, kad jaunieji kuo labiau atsipalaiduotų, todėl mūsų rūpesčiu tampa ne tik programa, bet ir įvairių niuansų koordinavimas: pasitikimas, svečių nukreipimas bei rūpestis, kad nuo nei vieno stalo nedingtų šypsena! Vestuvių šventės vedimas – Vestuvių vedėjai – Muzikantai