Įmonių švenčių vedimas

Jau XX a. galingiausios pasaulio korporacijos įsitikino – niekas taip nesuartina darbuotojų kaip bendri vakarėliai. Šiandien ši sąvoka gerokai ištobulėjo ir, galima sakyti, kad įmonių šventės tapo neatsiejama sėkmingos įstaigos dalimi. Tačiau ne vienam kyla klausimai ir abejonės: kaip suorganizuoti gerą vakarėlį dažnai visiškai skirtingiems žmonėms? Kaip dar vieną susitikimą su bendradarbiais paversti ne tik maloniu, bet ir gerinančiu mikroklimatą? Čia „Nuotaikos kalviai“ naudojasi viena taisykle: pasaulyje labiausiai pasiteisinusias praktikas pritaikyti vidinei organizacijos kultūrai. Mūsų tikslas – kad po įmonės šventės pirmadienis darbe taptų daug džiugesnis, o motyvacija – gerokai stipresnė. Kaip mums tai pavykta? Štai keli „Nuotaikos kalvių“ koziriai.

Patirtis. Įmonių šventės nuo asmeninių švenčių skiriasi tuo, kad paprastai čia dalyvauja kur kas daugiau žmonių. Kad pavyktų suvaldyti bei sudominti didelę minią reikia ne tik drąsos, bet ir patirties ant scenos. „Nuotaikos kalvių“ komanda ją kaupia jau daugiau nei 15 metų. Ir tai – dar ne viskas: „Nuotaikos kalvių“ komanda nudžiugins ne tik savo programa, bet ir praktiškai patarimais.

Gera nuotaika. „Nuotaikos kalviai“, kaip ir užkoduota pavadinime, yra orientuoti į gerą nuotaiką. Tai reiškia, kad galime padėti ne tik „pravesti šventę“, mūsų tikslas – sukurti geras emocijas ir išskirtinius įspūdžius. Už šiuos stebuklus atsakingos įvairiuose projektuose apdovanojimus šluojančios vokalistės Kristina, Augustė ir Agnė. Norite dar daugiau magijos? Jūsų dėmesiui – tikras muzikinis saldainis: saksofono muzika ir ja gyvenantis Matas. O kur dar DJ Edvinas, kuris per daugybę metų už pulto Lietuvo ir užsienyje sukūrė formulę kurį nuo suolo pakels kiekvieną…

Bendradarbiavimas. „Nuotaikos kalviai“ gerą nuotaiką stengiasi kalti ne tik renginio metu, bet ir visą laiką iki jo: didžiausia vertybė mums yra pagarba kiekvienam klientui ir dėmesys jo nuomonei. Arogancijai, netolerancijai ir neįsiklausymui sakome NE! J

Patarimas pabaigai: Šventai tikime, kad nėra įmonės, kuriai būtų neįmanoma suorganizuoti šventės. Jeigu jaučiatės taip, kad nežinote nuo ko pradėti, pabandykite atsakyti į klausimus:

  • Šventės biudžetas. Jeigu jūsų biudžetas nėra kosminis, nenusiminkite: gera programa kartais atperka net prabangiausią vakarienę ar prašmatniausią salę;
  • Šventės tema. Pagalvokite, koks vienas elementas galėtų vienyti visus jūsų darbuotojus? Galbūt tai gali sietis su šventės tema (aprangos kodas, dekoracijos, kiti akcentai) ar specifine šventės erdve? Pavyzdžiui, jeigu švenčia ūkio bendrovė, parinkus „country“ (liet. kaimiško) stiliaus temą ir surengus šventę specialiai tam pritaikytame klojime galima ne tik sutaupyti pinigų skirtų erdvei, bet ir sukurti nepakartojamą atmosferą!
  • Įvertinkite, kokių darbuotojų daugiausia jūsų įmonėje? (vyrų ar moterų, jaunų ar vyresnio amžiaus?). Tai padės išsigryninti šventės tempą ir kryptį.
  • Atskleisime paslaptį: abejingų įvertinimams ir komplimentams nėra! Todėl padėkos, nominacijos ar kitoks pasidžiaugimas rezultatais neabejotinai atneša gerų emocijų.

Susisiekime ir mielai padėsime kuriant naują legendinę įmonės šventę!

Įmonių švenčių vedimas – Korporatyvai | Nuotaikos kalviai