Edvinas

DJ

Edvinas muzika ir diskotekomis susižavėjo dar paauglystėje. Pamažu ėmėsi organizuoti diskotekas, bei kitokio tipo renginius mokyklose ir kultūros namuose. Prasidėjus studijoms, dirbo įvairiuose šalies klubuose, bei privačiuose vakarėliuose. 2005 metais emigravo, tačiau amato nemetė – visus šešerius metus, praleistus užsienyje, reguliariai grojo vietiniuose klubuose ir baruose, vadovavo renginių techninio aptarnavimo veiklai Lietuvoje. 2011 metais grįžo į tėvynę. Matydamas, augantį vestuvių organizatorių susidomėjimą DJ’ų pasirodymais vestuvėse, nutarė išbandyti savo jėgas šiame amplua ir čia sėkmingai save realizuoja iki šiol.

Per pastaruosius penkerius metus jam teko aptarnauti galybę vestuvių pokylių, bei kitų švenčių. Ilgametė darbo patirtis išvystė puikų supratimą apie renginių organizatorių, švenčių dalyvių, profesionalų lukesčius. Neišsemiamoje Edvino
fonotekoje, mėgstamos muzikos atras kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ir muzikinio skonio. Kad būtų ramiau, visas savo šventės detales su DJ’umi galite aptarti iš anksto. Jis mielai sudarys Jums grojaraštį ir atsakys į visus rūpimus klausimus.